Sākumlapa | Kontakti
 Latviski 
 In English 
 Español 
 Catalan 
DATU BĀZE


/ Jaunumi / Noskaidrots konkursa cilvēku ar invaliditāti integrācijai “Mēs esam stipri” pirmais finālists

Ar žūrijas vienbalsīgu lēmumu ir noskaidrots pirmais konkursa „Mēs esam stipri” finālists. Tā ir biedrības „Mēs saviem bērniem” deju grupa „Mazais cilvēciņš” no Madonas novada, kas jau daudzus gadus kopā darbojas, palīdz cits citam un kopā atpūšas. Konkursam pieteiktais projekts nosaukts „Darīsim visas lietas un visu kopā!”

Savā pieteikumā organizācija raksta: „Biedrības „Mēs saviem bērniem„ deju grupa ‘’Mazais cilvēciņš ‘’ apvieno bērnus ar funkcionāliem traucējumiem, bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām, kā arī šo bērnu, jauniešu ģimenes locekļus. Svētīgi ir tas, ka dejo bērni kopā ar saviem vecākiem. Šī ideja ir noskatīta, aizgūta Vācijā. Šī ir deju terapija. Dejas ko mēs dejojam ir oriģinālas, jo deju skolotāja tās iestudē speciāli priekš mums dejotājiem deju grupā „Mazais cilvēciņš.”

Pats galvenais jau tas, ka mēs varam visi kopā darboties un ka mums ir šī brīnišķīgā iespēja  būt visiem kopā un nejusties, nebūt vieniem ar savu sāpi, problēmu. Paši lielākie ieguvēji ir mūsu bērni, mūsu jaunieši, jo viņi var dejot, tikties un visi  kopā būt. Mēs visi kopā dejojam, piedalāmies sporta aktivitātēs,  ir savstarpēja atbalsta sniegšana, ceļojam. Ceļot prieku mēs apvienojam ar dejot prieku.”

Konkursa žūrija vēl turpina darbu. Nākošie finālisti, kopā pieci, tiks nosaukti nākošās un aiznākošās nedēļas laikā. Sekojiet informācijai projekta mājas lapā www.tavanakotne.eu un laikrakstā „Neatkarīgā Rīta Avīze”. Konkursa uzvarētājs tiks nosaukts oktobra beigās apbalvošanas pasākumā, kurā aicināti piedalīties visi konkursa pretendentu pieteicēji un pretendenti.

Pilns pieteikto piemēru saraksts atrodams projekta mājas lapā www.tavanakotne.eu

Konkursa informatīvais atbalstītājs: Neatkarīgā Rīta Avīze.Atpakaļ ...
Printēt

A   A   A    
Augsta kontrasta versija

  Meklēt


Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.